Akeeba Backup for WordPress requires PHP 7.2.0 or later but your server only has PHP 7.1.33. Informace o ubytování | Ubytovna Brno Rokytova

Ubytovna Rokytova leží v městské části Brno – Židenice a nabízí nadstandardně levné ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích na krátkou i delší dobu – pro firemní zaměstnance, dělníky i soukromé osoby. Nachází se v příjemné lokalitě obklopené městskou zelení a s dobrou dostupností do centra – na ulici Údolíček č. ev. 1020 a 1015.

Nedaleko ubytovny jsou tramvajové, trolejbusové i autobusové zastávky, obchody a pošta. Na vlakové nádraží v Židenicích se pěšky dostanete za 15 minut.

Celková kapacita ubytovny Brno Rokytova je dostatečná pro ubytování větších skupin, jednotlivců či párů. Ubytovna Brno Rokytova má vybavené šestilůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje, třílůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje ubytovny Brno Rokytova jsou vybaveny vlastní lednicí.

Součástí ubytovny Brno Rokytova je kuchyňka s rychlovarnými konvicemi, mikrovlnnou troubou. V letních měsících můžete využít také venkovní posezení s grilem. Ubytovna Brno Rokytova poskytuje zdarma dvě pračky a sušičku prádla, sušáky na osobní prádlo, oddělené sprchové kouty pro muže a ženy, WC pro ženy a pro muže rovněž pisoáry.

Ubytovna Brno Rokytova je vybavena rychlým bezdrátovým připojením k internetu, které můžete užívat zcela zdarma. V těsné blízkosti ubytovny je také možnost parkování osobních vozidel zdarma.

Ubytovna Rokytova nedisponuje vlastní recepcí, rezervaci a více informací získáte na telefonním čísle +420 777 584 488 (po-pá 9-18) nebo emailem info@brnenskaubytovna.cz.

Příjezd je možný do 20 hodiny večerní.
Následné vyklizení pokoje je nutné provést do 14 hodiny odpolední.